Taneční podložky proslavily StepManii, Dance Dance Revolution a další hudební hry. Přijďte si zasoutěžit v mnoha kategoriích a utkat se na život a na smrt se známými, cizími i vlastním tělem. Čekají na vás zajímavé ceny.

Vstupné pro členy JKO: 20,-
Vstupné pro nečleny: 25,-

Můžete soutěžit, fandit kamarádům anebo si prostě zahrát jen tak mimo turnaj.

Prosíme zájemce o účast v turnaji, aby nám pokud možno dali předem vědět ve které kategorii se zúčastní. Přihlásit se můžete zde v události, anebo pokud se na to necítíte, mně do zpráv (Pavla Sondová).

Soutěžní kategorie:

  • Single – jeden hráč, jedna podložka – klasické provedení DDR. Bude rozděleno do dvou kategorií dle náročnosti skladeb.
  • Freestyle – vhodné pro ty, kteří se necítí na rychlé hopsání na podložce, ale dávají přednost tanci.
    Viz http://www.czechddr.cz/freestyle.php
  • Double – dva hráči na jedné podložce – nejedná se sice vyloženě o turnajovou záležitost, ale je to velice zábavná varianta pro ty, kteří nemají s DDR ještě tolik zkušeností a přece si chtějí zasoutěžit – ve dvou se to lépe skáče!

Používat budeme software In the Groove 2 (ITG2).

Seznam konkrétních skladeb, které se mohou v rámci turnaje objevit (pro kategorie single – obě skupiny – a dva hráči na podložce) bude zveřejněn co nejdříve. Pokud se přihlásíte do kategorie freestyle, dejte nám co nejdříve vědět kterou skladbu máte nacvičenou, abychom ji měli v repertoáru.